مصاحبه

لینک خبر

 

 

مدیر عامل پرشین بلاگ:

جوانان مجبورند در وب عاقل باشند

 

 با ورود به وب ممکن است، صدمات زیادی جوان یا نوجوان را تهدید کند اما در برخورد با این موضوع جوان یا نوجوان ما مجبورند عاقل باشند.

مهدی بوترابی، مدیر عامل پرشین بلاگ به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: «وبلاگ نویسان» از نظر گروه سنی عمدتا جوان یا نوجوان هستند و به طور کلی 80 درصد وبلاگ نویسان بین 15 تا 23 سال سن دارند.

وی در مورد مزیت های وبلاگ نویسی افزود: وبلاگ آنچه را که جوانان و نوجوانان کم دارند و جامعه نمی تواند در اختیارشان بگذارد به آنها می دهد، از جمله گوش شنوا، تاثیر گذاری بر دیگران، مشارکت، شخصیت اجتماعی، اندیشه، تعامل، تائید و ...

وی افزود: البته باید به این نکته توجه داشت که در اینترنت نگران فکر و عقل نوجوان باشیم اگر از این جهت مشکلی نداشته باشیم، به طور حتم هیچ مشکلی جوان ما را تهدید نمی کند.

وی خاطر نشان کرد: ممکن است برخی با ورود به اینترنت از آن به طور افراطی استفاده کنند اما این امر کاملا عادی است هر کسی اگر مدت زیادی به آنچه نیاز دارد دسترسی نداشته باشد، وقتی برای اولین بار پس از مدت ها با آن برخورد کند، به طور افراطی از آن استفاده می کند اما پس از مدتی قطعا به تعادل می رسد./اص

 

این همون مصاحبه ی ۴٠دقیقه ای بود که با آقای بوترابی داشتم. حیف که همشو نگذاشتند. خیلی جالب بود.

/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی بوترابی

ممنون. ضمنا در خبر اصلی بجای بوترابی ابوترابی نوشته شده[نیشخند]

مهدی بوترابی

گزاش کامل تر را اگر دارید برای منم ارسال کنید یا در وبلاگ بذارید تا کپی کنم. ممنون[نیشخند]

کتایون

سلام.. مصاحله جالبی بود.. موفق باشی[چشمک]

بهشته

سلام عزیزم،چه طوری؟ خیلی وبلاگت خوب شده. مطلب هاشم خیلی قشنگه. فقط پست های بیشتری رو توی صفحه ی اصلی وبلاگت بذار. فعلا...[لبخند][گل][زبان][نیشخند][قلب][خداحافظ]

رامینا

سلام عارفه جون یادته که تولدامون هردو15ابانه[چشمک][بغل] اپت قشنگ بود...پیش منم بیا بوووس بای[ماچ]

عاطفه (وبلاگ نقاشی)

سلام[زبان] احوالات؟ ...چه طوری عارفه خانم؟ چند وقتیه اون ورا سر نمیزنی...ستاره ی سهیل شدی ....[نیشخند]بیا منتظرتم

بیژن

درودبرگرامی همدل. من تارنگاری دارم که درآن درباره گزشتار ایران مینویسم. اگر دوست داشتی چیزی در مورد گزشتار ایران بخوانی به تارنگار من سری بزن. راستی ای گرامی همدل یادت باشد که ما در ایران زندگی میکنیم و خبرنگاری در ایران کار دشواری میباشد و با این حال موجب افتخار هر کسی است که فرزندش خبرنگار باشد. درود بر تو و خانواده محترم تو که چنین شخصی را پرورش داده اند. حال که تو خبرنگار میباشی پس کوشش کن همیشه ایرانی باشی و به ایرانی بودن خود افتخار کنی. و به مردم بی آموزی که به ایرانی بودن خود افتخار کنند و تمام کوشش و تلاش خود را بر این نهی که دوباره ایران را با یاری یکدیگر به چکار فرهنگ جهان رسانیم. تو با خبرنگاریت یعنی تو در خبرنگاری کوشش کن بهترین باشی. کسان دیگر هم مثلا در شعر یا موسیقی و اینگونه ایران ره دوباره بالا ببریم. هنگامی که تارخ را میخوانم قطرات اشک بر گونه های من جاری میشود. چه شد آن شکوه و عظمت هخامنشی؟؟ چه شود آن همه پیشرفت ساسانیان؟؟ چرا دیگری ما حافظ و فردوسی و سعدی نداریم؟؟ چرا ما اینگونه شده ایم؟؟ شادوپیروزباشی. بدرود.

م.ب

براتون آرزوی موفقیت می کنم .... پیروز باشید .

جانيوز

سلام اين شعر از استاد شجريان در مورد وقايع اخير تقدیم به شما دوست عزیز تفنگ‌ات را زمین بگذار که من بیزارم از دیدار این خون‌بار ناهنجار تفنگ دست تو يعنی زبان آتش و آهن! من اما پيش ا‌ين اهریمنی ابزار بنيان‌کن، ندارم جز زبانِ دل دلی لبريز از مهر تو، ای با دوستی دشمن! زبان آتش و آهن، زبان خشم و خون‌ریزی است! زبان قهر چنگیزی است! بیا بنشین، بگو، بشنو سخن، شايد فروغ آدمیت راه در قلب تو بگشاید! برادر، ای برادر! گر که می‌خوانی مرا، بنشين برادروار تفنگ‌ات را زمین بگذار تا از جسم تو اين ديو انسان‌کش برون آيد. تو از آيين انسانی چه می‌دانی؟ اگر جان را خدا داده است، چرا باید تو بستانی؟ چرا باید که با یک لحظه‌ غفلت اين برادر را به خاک و خون بغلتانی؟ گرفتم در همه احوال حق گویی و حق جويی و حق با تست ولی حق را، برادر جان، به زور این زبان‌نافهم آتش‌بار، نباید جُست! اگر این بار شد وجدان خواب‌آلوده‌ات بیدار تفنگ‌ات را زمین بگذار!