صدا سیما؛ چپ یا راست؟!؟

روز شنبه 6مهر در صفحه ی 3روزنامه ی کارگزاران خواندم که، در طی پخش سخنرانی سید محمدخاتمی که در حرم مطهر امام در لیالی قدر، از سخنرانی های وی کمی تا قسمتی سانسور شده.

این امر باعث کمی اغتشاش در بین خبرنگاران و صدا و سیما شده است. این اختلاف درمیان خبرنگاران حاضردر مرقد و خبرنگارانی که از طریق تلویزیون شاهد این سخنرانی بودند، رخ داده.

یکی از قسمتهای سانسور شده دقیقا تیتر برگزیده ی روزنامه ی کارگزاران بوده است ((نباید به اسم عدالت سرمایه های کشور به باد داده شود))

این جمله حقیقتی است که باعث میشود چشم مردم ما بیشتر به روی واقعیت گشوده شود. و هیچ توهینی به هیچ کس نبوده.

از طرفی دیگر چندی قبل شاهد فیلم تبلیغاتی "مهمان کلمبیا" که توسط نهاد ریاست جمهوری ساخته و از طریق صدا و سیما پخش شده، بودیم.

این موارد (ومواردی دیگر که بعدا به آنها خواهیم پرداخت) این سوال را در ذهن مان ایجاد میکند:

صدا و سیمای ما طرفدار کدام جناح است؛ چپ یا راست؟؟؟

/ 6 نظر / 20 بازدید
بستکده

مژده! مژده! فرصت را از دست ندهيد در روز عيد سعيد فطر به ازای هر 1 سی دی خريد از سايت بستکده 1سی دی هديه بگيريد 1=2 ، 2=4 ، 3=6 ، 4=8 .... ...منتظر قدوم سبزتان تيم بستکده www.bestkade.com[گل] عیدتان مبارک[لبخند]

سروین

چی بگم [سوال] راستی منو لینک نمی کنی [گریه]

فهیمه

سلام دارم میرم.نمی خوای بیای بدرقه ام اگه لطف کنی و آپ اخرم رو بخونی و نظر بدی بعد من دیگه رفع زحمت میکنم ممنون بای[گل]

زینب

سلام. ابن که از اول هم مشخص بود که صدا و سیما چیه و چه کاره است!

درسا

[خنده] سلام. نه ولی الآن که بیشتر فکر می کنم می بینم کلآ’’ همتون یه جورایی خوشحالین!!!!!!!!!!!!!!!!!![خنده][خنده][خنده] اسمت یادم می مونه مامانم کلاس گذاشت حتما خبرت می کنم!!!!!!!!!!!![خنده][خنده][خنده][خنده][چشمک] ممنون. لطف داری. البته برنامه ی اصلیمون اون نبود! بی خیال... مرسی که سر زدی عزیز.بازم از این کارا بکن. آپ کردم.( بازم از شعر و ورای خودمه!!!!!!![چشمک][نیشخند]) منتظرمااااااااااا [لبخند][تایید][گل][چشمک]

درسا

در ضمن معلومه که همه ی مسئولان صدا و سیما راستی ان.یعنی درحال حاضر همه ی مسئولای کشور راستی ان. سخنرانی خاتمی هم به خاطر دوتیش با آقای خمینی بود. یه جورایی تو این موقعیت نزدیک انتخابات و مسائل خارچی جز عجایب هفتگانه بود!!!